| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Video Technical Support, Online Support |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Power | 2.2kW, 220/100V |
| Capacity | 2000-3000pieces/hr (speed adjustable) |
| Diameter | 10-60cm(customized) |
| Thickness | 1-10mm(adjustable) |
| Dimension | 1.71*0.71*1.28m |
| Weight | 150kg |


