| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Table Top Semi Automatic Japanese Dumpling making machine gyoza maker

1. Our dumpling forming machine from Japan technology, and combined with our own dumpling machine manufacture experience,this dumpling forming machine is best semi-auto table dumpling machine still now in China market.
| Model | JY-28 |
| Capacity | 1500pcs/hour |
| Machine material | Stainless steel, aluminum alloy |
| Dumpling size | 8cm/8.5cm/9cm |
| Dumpling weight | 17-30g |
| Voltage/power | 220v/50hz/110v/60hz, 90w |
| Dimension | 350*370*480mm(Add Hopper: 701mm) |
| Machine weight | 45kg |
| Packing weight | 65kg |




Q:Are you a manufacturer or trade company?