| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Service |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | JY-CT340 |
| Power | 400W |
| Voltage | 220V/50Hz or 110V/60Hz |
| Capacity | 30-60pcs/min |
| Tortillas Diameter | 3-20cm |
| Tortillas Thickness | Adjust |
| Speed | Adjust |
| Machine size | 68x43x43cm |
| N.W. | 50kg |





Q:Are you a manufacturer or trade company?